Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Вийшов з друку україномовний переклад підручника «Церковний протокол і діловодство»

31 серпня 2023 року, вийшов з друку україномовний переклад підручника «Церковний протокол і діловодство», виданий з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Автором видання є викладач Київської духовної академії і семінарії, доцент протоієрей Ярослав Шовкеник.

 

Рецензентами видання виступили: Омельченко А. В., доктор юридичних наук, професор, завідуючий кафедрою цивільного та трудового права Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та протоієрей Ростислав Снігірьов, професор, доктор богослов’я.

 

Підручник структурно поділений на дванадцять тем, у яких послідовно розкрито основні положення церковного і світського протоколу, види і способи організації діловодства, правила складання деяких світських і церковних документів, а також характеристика правового статусу релігійних організацій. Крім того, вперше у церковних наукових виданнях у підручнику розміщений чинний Статут про управління Української Православної Церкви, ухвалений 27 травня 2022 року.

 

Підручник розрахований на студентів та викладачів духовних шкіл (семінарій, училищ, богословських курсів), а також на широке коло читачів.