Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Відбулися соборна Літургія та спільне говіння духовенства Солом’янського благочиння

21 березня 2017 року, у вівторок 4-ї седмиці Великого посту, в день пам’яті святих 40 мучеників Севастійських з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь благовірного князя Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького Солом’янського благочиння міста Києва.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Солом’янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник та духовенство благочиння.

Після сугубої єктенії преосвященний владика підніс молитву за мир в Україні.

Під час богослужіння відбулося спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Солом’янського благочиння протоієрей Сергій Дегтярьов. Владика Миколай, як настоятель столичного храму на честь великомученика Димитрія Солунського Солом’янського благочиння сповідався разом з духовенством благочиння.

Преосвященний Миколай привітав настоятеля й духовенство зі спільною сповіддю і причастям та передав присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

За матеріалами сайту Київської Митрополії