Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Хрещення Господнє. Богоявлення

19 січня 2018 року, у день Святого Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Ранню Літургію в храмі на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість" очолив клірик храму прот.Констянтин Вовченко.

Пізню Літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного соборного храму приходу очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму прот. Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Після закінчення Літургії чин Великого освячення води був звершений в дерев'яному храмі на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість", після чого отець Ярослав привітав усіх присутніх зі святом.

***
Хрещення Господнє від святого Іоанна Предтечі описує святий євангеліст Матфей словами: «Хрестившись, Іісус вийшов зразу ж з води, – і ось, розкрились Йому небеса, і побачив Іоанн Духа Божого, Котрий сходив, як голуб, і спускався на Нього» (Мф. 3:16). У цей час почувся голос Божий з неба: «Цей є Син Мій Улюблений, у Котрому Моє благовоління» (Мф. 3:17). Таким чином Бог, єдиний по природі та троїчний в іпостасях, явив Себе світу, через що свято Хрещення має назву Богоявлення.