Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Неділя 3-я після Пасхи, святих жон-мироносиць

 

22 квітня 2018 року, у Неділю 3-тю після Пасхи, святих жон-мироносиць, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Ранню Літургію в храмі на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість" звершив клірик храму прот.Миколай Скрижалін.

Пізню Літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Під час Богослужіння була піднесена сугуба молитва за Церкву та мир в Україні.

Після Літургії з пасхальними привітаннями та підготовленою сценкою виступили учні недільної школи парафії. Вони всім присутнім співали і розповідали пасхальні вірші, після чого отримали подарунки від духовенства храму.

За традицією, кожна жінка, яка молилася в цей день в храмі, отримала квітку.

***

В 3-ю Неділю після Пасхи, Церква згадує святих жон-мироносиць і праведних Йосифа Аримафейского і Никодима - таємних учнів Христових.

Мироносиці - ті що носять міpо. Це ті жінки, який в ніч Воскресіння Христового поспішали до гpобy Господнього з миром в pyках, щоб за восточним звичаєм помазати миром бездиханне тіло свого Вчителя. Вони перші удостоїлися бачити Воскреслого Господа.

Також Православна Церква відзначає цей день як свято всіх жінок-християнок.