Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

В день свята Срітення Господнього протоієрей Ярослав Шовкеник взяв участь у святковому богослужінні у Львові

 

 

15 лютого 2021 року, в день Срітення Господа нашого Іісуса Христа, святкову Божествену літургію в Свято-Георгіївському кафедральному соборі міста Львова очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Перед початком Літургії Предстоятель УПЦ звершив чин освячення свічок.

Його Блаженству співслужили: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Львівський і Галицький Філарет, єпископ Бородянський Марк, духовенство собору, благочинний Солом'янського району міста Києва протоієрей Ярослав Шовкеник.

Після закінчення богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав владику Філарета з 10-ю річницею архієрейської хіротонії, зазначивши: «коли людина проживе 10 років звичайним життям, то це вже є великим перед Богом, коли ж цей термін проживаю людина, яка несе апостольське служіння, це є ще дорожче в очах Божих. Ваше служіння завжди відрізнялося старанністю, духовною чистотою, особливою молитвою, смиренням та добрими зусиллями, які сьогодні так потрібні для світу».

За заслуги перед Українською Православною Церквою та з нагоди 10-річча архієрейської хіротонії Його Блаженство нагородив митрополита Філарета орденом УПЦ – «Різдво Христове», а також подарував для кафедрального собору частку мощей св. великомученика Георгія Побідоносця, які за словами Блаженнішого «привезені сюди за святої Гори Афон і відтепер будуть спочивати в цьому храмі і надихати людей Божественною благодаттю, яка спочиває на мощах, на добре християнське життя».

Напередодні свята ввечері в кафедральному соборі було звершене всенічне бдіння.

Отець Ярослав також привітав митрополита Філарета від себе особисто та парафії преподобного Сергія Радонезького та побажав йому многих і благих літ.

За матеріалами сайту Львівської єпархії