Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Стрітення Господнє

 

15 лютого 2019 року, у день свята Стрітення Господнього, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного соборного храму парафії прп.Сергія Радонезького очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму прот. Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

У день Собору новомучеників і сповідників Літургію на парафії прп. Сергія Радонезького звершив архієпископ Філарет

 

10 лютого 2019 року, у Неділю 37-му після П’ятидесятниці, день пам’яті Собору новомучеників і сповідників Церкви Руської, пізню Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного соборного храму парафії прп.Сергія Радонезького звершив архієпископ Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Хрещення Господнє. Богоявлення

 

19 січня 2019 року, у день Святого Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного соборного храму парафії прп.Сергія Радонезького очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму прот. Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

 

Детально...

 

У день Обрізання Господнього Літургію на парафії прп. Сергія Радонезького звершив архієпископ Філарет

 

14 січня 2019 року, у день свята Обрізання Господнього, день пам’яті святителя Василія Великого та Новоліття, пізню Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного соборного храму парафії прп.Сергія Радонезького звершив архієпископ Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Різдво Христове

 

7 січня 2019 року, в день свята Різдва Христового, святкова Божественна літургія була звершена в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського. Богослужіння очолив протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Неділя 31-ша після П’ятидесятниці

 

30 грудня 2018 року, у Неділю 31-шу після П’ятидесятниці, день пам’яті святих праотець, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

 

Детально...

 

Рубероид харьков verol.kh.ua.