Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

У день свята Вознесіння Господнього богослужіння на парафії преподобного Сергія звершив митрополит Філарет

 

28 травня 2020 року, у день свята Вознесіння Господнього, Божественну літургію в храмі на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість" головного соборного храму парафії преподобного Сергія Радонезького звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Відання свята Пасхи

 

27 травня 2020 року, у день Відання свята Пасхи, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії було звершено святкове нічне богослужіння пасхальним чином.

 

Детально...

 

Неділя 6-та після Пасхи, про сліпого

 

24 травня 2020 року, у Неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет. Літургію в храмі на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість" очолив настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Неділя 5-та після Пасхи, про самаряниню

 

17 травня 2020 року, у Неділю 5-ту після Пасхи, про самаряниню, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет. Літургію в храмі на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість" очолив настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник

 

Детально...

 

В день Радониці на парафії була звершена панахида

 

28 квітня 2020 року, в день сугубого пасхального поминання спочилих – Радониці, на території храму преподобного Сергія Радонезького була звершена панахида за всіх од віку спочилих православних християнах.

 

Детально...

 

На парафії прп.Сергія Радонезького готують вечері для підтримки найбідніших

 

З початком карантинних обмежень, для підтримки найбідніших в місті, парафія преподобного Сергія Радонезького на чолі з благочинним Солом’янського району та настоятелем храму прот. Ярославом Шовкеником спільно з головою «Спільноти святого Егідія» в Україні Юрієм Ліфансе почала готувати вечері та годувати безпритульних  у парку “Супутник” на Солом’янці. До Великодня на парафії випекли тисячу пасок, які освятив настоятель храму отець Ярослав. Їх роздали на вулицях міста і передали в будинки для літніх.

Детально...