Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

День пам'яті великомученика Феодора Тирона

 

20 березня 2021 року, у день день пам'яті великомученика Феодора Тирона, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії преподобного Сергія Радонезького очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

 

Детально...

 

У п'ятницю першої седмиці Великого посту звершена Літургія Передосвячених Дарів

 

19 березня 2021 року, у п'ятницю першої седмиці Великого посту, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена Літургія Передосвячених Дарів. В кінці Літургії було звершено молебень з каноном великомученику Феодору Тирону та освячено коливо.

Детально...

 

На парафії завершилося читання Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського

 

У четвер ввечері, останню частину канону прочитав клірик храму протоієрей Олександр Кошилка.

Детально...

 

В середу першої седмиці Великого посту звершена перша Літургія Передосвячених Дарів

 

17 березня 2021 року, в середу першої седмиці Великого посту, в храмі на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість" парафії преподобного Сергія Радонезького була звершена перша Літургія Передосвячених Дарів у Великому пості.

Детально...

 

Богослужіння у вівторок першої седмиці Великого посту

 

16 березня 2021 року, у вівторок вранці першої седмиці Великого посту, в храмі на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість" парафії преподобного Сергія Радонезького були звершені уставні богослужіння: утреня, часи, ізобразительні, вечірня, а також літія за спочилими.

Детально...

 

В понеділок першої седмиці Великого посту читання покаянного канону в храмі звершив архієпископ Миколай

 

15 березня 2021 року, в понеділок першої седмиці Великого посту, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії читання першої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського звершив вікарій Київської Митрополії архієпископ Васильківський Миколай.

 

Детально...

 

jokerwintv