Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя 21-ша після П’ятидесятниці

 

21 жовтня 2018 року, у Неділю 21-шу після П’ятидесятниці, день пам’яті святих отців VII Вселенського Собору, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Свято Покрову Пресвятої Богородиці

 

14 жовтня 2018 року, у Неділю 20-ту після П’ятидесятниці, день свята Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

У день свята Покрову Пресвятої Богородиці недільна школа провела благодійну ярмарку

 

14 жовтня 2018 року, у день свята Покрову Пресвятої Богородиці, недільна школа провела благодійну ярмарку.

 

Детально...

 

День пам'яті преподоного Сергія Радонезького

 

8 жовтня 2018 року, в день пам’яті преподобного Сергія, ігумена Радонезького парафія на честь преподобного Сергія відзначила своє престольне свято.

Детально...

 

Свято Воздвиження Хреста Господнього

 

27 вересня 2018 року, у день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного соборного храму парафії Божественну літургію очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Неділя 17-та після П’ятидесятниці

 

23 вересня 2018 року, у Неділю 17-ту після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено Божественну літургію.

Детально...