Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя 14-та після П'ятидесятниці

 

 

3 вересня 2018 року, у Неділю 14-ту після П'ятидесятниці, віддання свята Преображення Господнього, Божественна літургія була звершена в храмі на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість".

Детально...

 

Успіння Пресвятої Богородиці

 

28 серпня 2018 року, у день свята Успіння Пресвятої Богородиці, святкову Божественну літургію було звершено в храмі на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість" парафії преподобного Сергія Радонезького.

Детально...

 

Неділя 13-та після П'ятидесятниці

 

26 серпня 2018 року, у Неділю 13-ту після П'ятидесятниці, віддання свята Преображення Господнього, Божественна літургія була звершена в храмі на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість".

Детально...

 

Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа

 

19 серпня 2018 року, у день Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького.

 

Детально...

 

Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього

 

14 серпня 2018 року, в день Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього, було звершено Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького, яку очолив протоієрей Миколай Скрижалін.

 

Детально...

 

Неділя 11-та після П'ятидесятниці

 

12 серпня 2018 року, у Неділю 11-ту після П'ятидесятниці, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена Божественна літургія.

Детально...