Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

День пам’яті святого благовірного князя Олександра Невського

 

6 грудня 2017 року, в день пам’яті святого благовірного князя Олександра Невського, парафія преподобного Сергія Радонезького відзначила престольне свято, 15 років від заснування парафії та 10 років від початку будівництва храмового комплексу.

 

Детально...

 

Введення у храм Пресвятої Богородиці

 

4 грудня 2017 року, у свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні Літургії.

Детально...

 

Неділя 25-а по П'ятидесятниці

 

26 листопада 2017 року, у Неділю 25-гу після П’ятидесятниці та день пам'яті святителя Іоанна Златоуста, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено Божественну літургію.

Детально...

 

День Собору Архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних

 

21 листопада 2017 року, у день Собору Архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького.

 

Детально...

 

Неділя 22-га після П’ятидесятниці

 

5 листопада 2017 року, у Неділю 22-гу після П’ятидесятниці та день пам'яті апостола Іакова, брата Господнього по плоті, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено Божественну літургію.

Детально...

 

Димитріївська поминальна субота

 

4 листопада 2017 року, в Димитріївську поминальну суботу, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена заупокійна Божественна літургія та панахида.

 

Детально...