Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Введення у храм Пресвятої Богородиці

 

4 грудня 2020 року, у свято Введення у храм Пресвятої Богородиці,  Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного храму парафії, яку очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Неділя 25-та після П’ятидесятниці

 

29 листопада 2020 року, у Неділю 25-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Богослужіння в Неділю 24-ту по П'ятидесятниці

 

22 листопада 2020 року, у Неділю 24-ту по П'ятидесятниці та день вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця», Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії на честь прп. Сергія Радонезького у м.Києві очолив  митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Богослужіння в день Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних

 

21 листопада 2020 року, у день Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних,  Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії на честь прп. Сергія Радонезького у м.Києві очолив  митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Неділя 23-та після П’ятидесятниці

 

15 листопада 2020 року, у Неділю 23-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Димитріївська поминальна субота

 

7 листопада 2020 року, в Димитріївську поминальну суботу, в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена заупокійна Божественна літургія та панахида.

Детально...

 

jokerwin.tv