Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

День свята Різдва Пресвятої Богородиці

 

21 вересня 2017 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького.

Детально...

 

Учні недільної школи відвідали монастир Різдва Пресвятої Богородиці в Церковщині

 

В неділю 17 вересня 2017 року, напередодні свята Різдва Пресвятої Богородиці, старша група недільної школи відвідала монастир на честь Різдва Пресвятої Богородиці в Церковщині, провівши своєрідний урок на виїзді.

Детально...

 

Неділя 15-та після П’ятидесятниці

 

17 вересня 2017 року, у Неділю 15-ту після П’ятидесятниці, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено Божественну літургію, яку очолив протоієрей Олександр Кошилка.

Детально...

 

День пам'яті благовірного князя Олександра Невського

 

12 вересня 2017 року, у день пам'яті благовірного князя Олександра Невського, архієпископ Львівський і Галицький Філарет у співслужінні з вікарієм Київської Митрополії єпископом Васильківським Миколаєм очолив Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного соборного храму парафії на честь прп.Сергія Радонезького у м.Києві.

Детально...

 

У Неділю 13-ту після П’ятидесятниці Літургію на парафії прп.Сергія Радонезького звершив архієпископ Філарет

 

3 вересня 2017 року, у Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного соборного храму парафії прп.Сергія Радонезького звершив архієпископ Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Клірик храму благословив гравців та тренера дитячо-юнацького ФК "Локомотив"

 

31 серпня 2017 року, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького, клірик храму прот.Констянтин Вовченко звершив молебень та благословив гравців та тренера Слободяна М.П. дитячо-юнацького ФК "Локомотив" (Київ) для участі в чемпіонаті України.

Детально...