Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя 2-га після Пасхи, апостола Фоми

 

15 квітня 2018 року, в Неділю 2-гу після Пасхи, апостола Фоми, пізню Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного соборного храму парафії прп.Сергія Радонезького звершив архієпископ Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Відбулася святкова Літургія з нагоди 40-річчя протоієрея Ярослава Шовкеника (+ ФОТО, ВІДЕО)

 

 

13 квітня 2018 року, у П'ятницю Світлої седмиці, день вшанування ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», служіння Божественної літургії в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного соборного храму парафії прп.Сергія Радонезького у м.Києві очолив архієпископ Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Світле Христове Воскресіння. Пасха

 

В ніч з 7 на 8 квітня 2018 року, свято Світлого Христового Воскресіння, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного храму парафії прп.Сергія Радонезького було звершено пасхальне Богослужіння, яке очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства парафії.

Детально...

 

Велика Субота. Благовіщення Пресвятої Богородиці

 

7 квітня 2018 року, у Велику Суботу та свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного соборного храму парафії Літургію свт.Василія Великого очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Велика П'ятниця Страсної седмиці

 

6 квітня 2018 року, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного храму приходу прп.Сергія Радонезького були відслужені часи Великого П'ятка і вечірня з чином виносу Святої Плащаниці. Ввечері, храмі була звершена утреня з чином погребіння Святої Плащаниці Господа нашого Іісуса Христа.

Детально...

 

Великий Четвер Страсної седмиці

 

У четвер Страсної седмиці Церква згадує Таємну Вечерю - останню трапезу Господа Ісуса Христа з апостолами напередодні Його страждань. Саме тоді Спаситель встановив головне Таїнство Церкви - Таїнство Святого Причастя, Євхаристію.

 

Детально...