Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя 30-а після П'ятидесятниці, перед Різдвом Христовим, святих отців

 

31 грудня 2017 року, у Неділю 30-у після П’ятидесятниці, перед Різдвом Христовим, святих отців, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні Літургії.

 

Детально...

 

Учні Недільної школи виступили з підготовленою сценою до дня Святителя Миколая

 

24 грудня 2017 року, у Неділю 29-ту після П’ятидесятниці, святих праотців, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії. Після закінчення Літургії учні Недільної школи виступили з підготовленою сценою до свята Святителя Миколая.

Детально...

 

День пам'яті святителя і чудотворця Миколая

 

19 грудня 2017 року, у день пам'яті святителя і чудотворця Миколая, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького.

Детально...

 

День пам’яті святого благовірного князя Олександра Невського

 

6 грудня 2017 року, в день пам’яті святого благовірного князя Олександра Невського, парафія преподобного Сергія Радонезького відзначила престольне свято, 15 років від заснування парафії та 10 років від початку будівництва храмового комплексу.

 

Детально...

 

Введення у храм Пресвятої Богородиці

 

4 грудня 2017 року, у свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні Літургії.

Детально...

 

Неділя 25-а по П'ятидесятниці

 

26 листопада 2017 року, у Неділю 25-гу після П’ятидесятниці та день пам'яті святителя Іоанна Златоуста, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено Божественну літургію.

Детально...