Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя 21-та після П’ятидесятниці

 

1 листопада 2020 року, у Неділю 21-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Неділя 20-та після П’ятидесятниці

 

25 жовтня 2020 року, у Неділю 20-ту після П’ятидесятниці, пам'ять святих отців VII Вселенського Собору, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Богослужіння в Неділю 19-ту по П'ятидесятниці

 

18 жовтня 2020 року, у Неділю 19-ту по П'ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії на честь прп. Сергія Радонезького у м.Києві очолив  митрополит Львівський і Галицький Філарет.

 

Детально...

 

Свято Покрову Пресвятої Богородиці

 

14 жовтня 2020 року, у день свята Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник. Йому співслужили клірики храму.

Детально...

 

В день пам'яті преподобного Сергія Радонезького Літургію на парафії було звершено святкове богослужіння

 

8 жовтня 2020 року, в день преставлення преподобного Сергія, ігумена Радонезького, святкову Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. князя Олександра Невского головного храму парафії преподобного Сергія Радонезького очолив священник Тарасій Куцмус.

Детально...

 

Свято Воздвиження Хреста Господнього

 

27 вересня 2020 року, у день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії Божественну літургію очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник. Йому співслужили клірики храму.

Детально...

 

казіно джокер