Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

День Собору Архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних

 

21 листопада 2017 року, у день Собору Архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького.

 

Детально...

 

Неділя 22-га після П’ятидесятниці

 

5 листопада 2017 року, у Неділю 22-гу після П’ятидесятниці та день пам'яті апостола Іакова, брата Господнього по плоті, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено Божественну літургію.

Детально...

 

Димитріївська поминальна субота

 

4 листопада 2017 року, в Димитріївську поминальну суботу, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена заупокійна Божественна літургія та панахида.

 

Детально...

 

День Покрову Пресвятої Богородиці

 

14 жовтня 2017 року, у день свята Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького.

Детально...

 

День пам’яті преподобного Сергія, ігумена Радонезького чудотворця

 

8 жовтня 2017 року, в день пам’яті преподобного Сергія, ігумена Радонезького чудотворця, парафія на честь преподобного Сергія відзначила престольне свято. Святкову Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного соборного храму на честь прп. Сергія очолив керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

 

Детально...

 

Молодша група Недільної школи звершила паломницьку поїздку до Києво-Печерської Лаври

 

У неділю 1 жовтня 2017 року, молодша група Недільної школи парафії прп. Сергія Радонезького звершила паломницьку поїздку до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

 

Детально...