Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

День свята Різдва Пресвятої Богородиці

 

21 вересня 2020 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького.

Детально...

 

Неділю 15-та після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням

 

20 вересня 2020 року, у Неділю 15-ту після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Неділя 14-та після П’ятидесятниці

 

13 вересня 2020 року, у Неділю 14-ту після П’ятидесятниці, свято Покладення чесного пояса Пресвятої Богородиці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

День пам'яті благовірного князя Олександра Невського

 

12 вересня 2020 року, у день пам'яті благовірного князя Олександра Невського, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії на честь прп. Сергія Радонезького у м.Києві очолив  митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Усікновення глави Іоанна Предтечі

 

11 вересня 2020 року, в день Усікновення глави Іоанна Предтечі, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник. Йому співслужили клірики храму.

Детально...

 

Неділя 13-ту після П’ятидесятниці

 

6 вересня 2020 року, у Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник. Йому співслужили клірики храму.

 

Детально...

 

joker казіно