Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Свято Входу Господнього в Єрусалим

 

1 квітня 2018 року, в Вербну неділю, свято Входу Господнього в Єрусалим, на парафії прп.Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Неділя 4-та Великого посту, прп.Іоанна Ліствічника

 

18 березня 2018 року, у Неділю 4-ту Великого посту, прп.Іоанна Ліствічника, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Неділя Хрестопоклонна

 

11 березня 2018 року, у Неділю Хрестопоклонну, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Протоієрей Ярослав Шовкеник молитовно відзначив 40-річчя

 

9 березня 2018 року, в день пам'яті першого і другого обрітення глави Пророка і Предтечі Господнього Іоанна Хрестителя, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного соборного храму парафії була звершена Літургія Передосвячених Дарів.

Детально...

 

Неділя 2-а Великого посту

 

4 березня 2018 року, У Неділю 2-гу Великого посту, день пам'яті свт.Григорія Палами, Собор всіх преподобних отців Києво-Печерських, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії. В цей же день ввечері, настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства парафії звершив Пасію з читанням акафісту Страстям Христовим.

 

Детально...

 

У нашому храмі звершено Таїнство Єлеосвячення (Соборування)

 

У неділю 4 березня 2018 року, перший раз у цьому Великому пості, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного соборного храму парафії кліриками храму було звершено Таїнство Єлеосвячення (Соборування).

Детально...