Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

В день пам'яті благовірного князя Олександра Невського Літургію на парафії звершив митрополит Філарет (Оновлено)

 

6 грудня 2019 року, у день пам'яті благовірного князя Олександра Невського, митрополит Львівський і Галицький Філарет очолив Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного соборного храму парафії преподобного Сергія Радонезького у місті Києві.

 

Детально...

 

Введення у храм Пресвятої Богородиці

 

4 грудня 2019 року, у свято Введення у храм Пресвятої Богородиці,  Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного храму парафії, яку очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Неділя 24-та після П’ятидесятниці

 

1 грудня 2019 року, у Неділю 24-ту після П’ятидесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Неділя 23-тя після П’ятидесятниці

 

24 листопада 2019 року, у Неділю 23-ту після П’ятидесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Звершено освячення храму на честь благовірного князя Олександра Невського (+Відео)

 

17 листопада 2019 року, у неділю 22-гу після П’ятидесятниці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, було звершено чин великого освящення нижнього храму на честь благовірного князя Олександра Невського соборного храму парафії преподобного Сергія Радонезького.

 

Детально...

 

Неділя 21-та після П'ятидесятниці

 

3 листопада 2019 року, у Неділю 21-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного храму парафії, яку очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Купить красную смальту в Киеве и керамогранит. Керамический гранит и цены на смальту.