Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя сиропусна

 

18 лютого 2018 року, у Неділю сиропусну, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії. Після Літургії були звершені вечірня та Чин прощення. Попросивши один у одного і у народу прощення, священнослужителі благословили віруючих на проходження Великого посту.

Детально...

 

Стрітення Господнє

 

15 лютого 2018 року, у день свята Стрітення Господнього, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії. Після кожної Літургії було звершено освячення води та свічок.

 

Детально...

 

Хрещення Господнє. Богоявлення

 

19 січня 2018 року, у день Святого Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Різдво Христове

 

7 січня 2018 року, в день свята Різдва Христового, святкова Божественна літургія була звершена в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського. Богослужіння очолив протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

 

Детально...

 

Неділя 30-а після П'ятидесятниці, перед Різдвом Христовим, святих отців

 

31 грудня 2017 року, у Неділю 30-у після П’ятидесятниці, перед Різдвом Христовим, святих отців, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні Літургії.

 

Детально...

 

Учні Недільної школи виступили з підготовленою сценою до дня Святителя Миколая

 

24 грудня 2017 року, у Неділю 29-ту після П’ятидесятниці, святих праотців, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії. Після закінчення Літургії учні Недільної школи виступили з підготовленою сценою до свята Святителя Миколая.

Детально...

 

Купить красную смальту в Киеве и керамогранит. Керамический гранит и цены на смальту.