Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Хрещення Господнє. Богоявлення

 

19 січня 2020 року, у день Святого Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії прп.Сергія Радонезького очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму прот. Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Відбувся Різдвяний концерт святкового хору парафії прп. Сергія Радонезького

 

12 січня 2020 року, в храмі на честь блгв.кн.Александра Невського відбувся Різдвяний концерт Святкового хору парафії преподобного Сергія Радонезького під керівництвом Гасанова Рафаіла.

Детально...

 

Різдво Христове

 

7 січня 2020 року, в сам день свята Різдва Христового, святкова Божественна літургія була звершена в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського. Богослужіння очолив протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

 

Детально...

 

Неділя перед Різдвом Христовим

 

5 січня 2020 року, у Неділі 29-ту після П’ятидесятниці, перед Різдвом Христовим, святих отців, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

 

Детально...

 

Неділя 28-а після П’ятидесятниці

 

29 грудня 2019 року, у Неділю 28-у після П’ятидесятниці, святих праотців, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Запрошуємо на Різдвяний концерт святкового хору парафії прп. Сергія Радонезького

 

Святковий концерт відбудеться 12 січня 2020 року об 18:00 в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії.

 

Детально...

 

Купить красную смальту в Киеве и керамогранит. Керамический гранит и цены на смальту.