Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя 23-тя після П’ятидесятниці

 

24 листопада 2019 року, у Неділю 23-ту після П’ятидесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Звершено освячення храму на честь благовірного князя Олександра Невського (+Відео)

 

17 листопада 2019 року, у неділю 22-гу після П’ятидесятниці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, було звершено чин великого освящення нижнього храму на честь благовірного князя Олександра Невського соборного храму парафії преподобного Сергія Радонезького.

 

Детально...

 

Неділя 21-та після П'ятидесятниці

 

3 листопада 2019 року, у Неділю 21-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного храму парафії, яку очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Димитріївська поминальна субота

 

2 листопада 2019 року, в Димитріївську поминальну суботу, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена заупокійна Божественна літургія та панахида.

Детально...

 

Недільна школа провела спортивне свято під назвою День мужності

 

20 жовтня 2019 року, недільна школа провела спортивне свято під назвою День мужності.

Детально...

 

Неділя 18-та після П'ятидесятниці

 

20 жовтня 2019 року, у Неділю 18-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного храму парафії, яку очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

 

Детально...