Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Недільна школа провела спортивне свято під назвою День мужності

 

23 вересня 2018 року, недільна школа провела спортивне свято під назвою День мужності, що органічно поєднався із Днем літнього іменинника.

Детально...

 

День свята Різдва Пресвятої Богородиці

 

21 вересня 2018 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького.

Детально...

 

Неділя 16-та після П’ятидесятниці

 

16 вересня 2018 року, у Неділю 16-ту після П’ятидесятниці, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено Божественну літургію, яку очолив протоієрей Констянтин Вовченко.

 

Детально...

 

Учні недільної школи здійснили екскурсію у Державний музей авіації

 

16 вересня 2018 року, у неділю після Божественної літургії, учні нашої недільної школи здійснили екскурсію у Державний музей авіації.

Детально...

 

День пам'яті благовірного князя Олександра Невського

 

12 вересня 2018 року, у день пам'яті благовірного князя Олександра Невського, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного соборного храму парафії на честь прп.Сергія Радонезького у м.Києві очолив архієпископ Львівський і Галицький Філарет.

 

Детально...

 

Неділя 15-та після П'ятидесятниці

 

9 вересня 2018 року, у Неділю 15-ту після П'ятидесятниці, Божественна літургія була звершена в храмі на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість".

Детально...