Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Пам'ять великомученика Георгія Побідоносця

 

6 травня 2021 року, в день пам'яті святого великомученика Георгія Побідоносця, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена Божественна літургія, яку очолив клірик храму протоієрей Миколай Скрижалін.

Детально...

 

Світле Христове Воскресіння. Пасха

 

В ніч з 1 на 2 травня 2021 року, свято Світлого Христового Воскресіння, в нижньому храмі на честь баговірного князя Олександра Невського головного храму парафії прп. Сергія Радонезького було звершено пасхальне Богослужіння, яке очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства парафії.

Детально...

 

Велика Субота

 

1 травня 2021 року, у Велику Суботу, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії Літургію святителя Василія Великого очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

 

Детально...

 

Велика П'ятниця Страсної седмиці

 

30 квітня 2021 року, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії прп.Сергія Радонезького були відслужені часи Великого П'ятка і вечірня з чином виносу Святої Плащаниці.

 

Детально...

 

У Великий Четвер звершена утреня з читанням 12-ти Страсних Євангелій

 

29 квітня 2021 року, у Великий Четвер ввечері, у нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії преподобного Сергія Радонезького була звершена утреня з читанням 12-ти Євангелій Святих Страстей Господа нашого Ісуса Христа.

Детально...

 

На парафії преподобного Сергія Радонезького зібрали 300 пасок та 3000 яєць для нуждених

 

29 квітня 2021 року, на парафії преподобного Сергія Радонезького клірик храму протоієрей Констянтин Вовченко освятив 300 пасок та 3000 яєць, які були зібрані допомогою благодійників та парафіян.

Детально...

 

joker