Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Хрещення Господнє. Богоявлення

 

19 січня 2018 року, у день Святого Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Різдво Христове

 

7 січня 2018 року, в день свята Різдва Христового, святкова Божественна літургія була звершена в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського. Богослужіння очолив протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

 

Детально...

 

Неділя 30-а після П'ятидесятниці, перед Різдвом Христовим, святих отців

 

31 грудня 2017 року, у Неділю 30-у після П’ятидесятниці, перед Різдвом Христовим, святих отців, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні Літургії.

 

Детально...

 

Учні Недільної школи виступили з підготовленою сценою до дня Святителя Миколая

 

24 грудня 2017 року, у Неділю 29-ту після П’ятидесятниці, святих праотців, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії. Після закінчення Літургії учні Недільної школи виступили з підготовленою сценою до свята Святителя Миколая.

Детально...

 

День пам'яті святителя і чудотворця Миколая

 

19 грудня 2017 року, у день пам'яті святителя і чудотворця Миколая, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького.

Детально...

 

День пам’яті святого благовірного князя Олександра Невського

 

6 грудня 2017 року, в день пам’яті святого благовірного князя Олександра Невського, парафія преподобного Сергія Радонезького відзначила престольне свято, 15 років від заснування парафії та 10 років від початку будівництва храмового комплексу.

 

Детально...