Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Божественну літургію в день пам'яті преподобного Сергія Радонезького очолив Блаженніший Митрополит Онуфрій

 

18 липня 2020 року, в день пам'яті преподобного Сергія, ігумена Радонезького, парафія на честь преподобного Сергія Радонезького відзначила престольне свято. Святкове богослужіння в нижньому храмі на честь блгв.князя Олександра Невского головного храму парафії очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

 

Детально...

 

Пам'ять святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла

 

12 липня 2020 року, у Неділю 5-ту після П’ятидесятниці та день пам'яті святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

День Різдва Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна

 

7 липня 2020 року, у день свята Різдва Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Божественна літургія була звершена в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії.

Детально...

 

Неділя 4-та після П’ятидесятниці

 

5 липня 2020 року, у Неділю 4-ту після П’ятидесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії. Пізню Літургію очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Неділя 3-тя після П’ятидесятниці

 

28 червня 2020 року, у Неділю 3-тю після П’ятидесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Неділя 1-ша після П’ятидесятниці, всіх святих

 

14 червня 2020 року, у Неділю 1-шу після П’ятидесятниці, день пам’яті всіх святих, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського звершив головного соборного храму парафії преподобного Сергія Радонезького митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...