Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Великий Четвер Страсної седмиці

 

29 квітня 2021 року, у Великий Четвер Страсної седмиці, в храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена Літургія святителя Василія Великого, яку очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Свято Входу Господнього в Єрусалим

 

25 квітня 2021 року, в Вербну неділю, свято Входу Господнього в Єрусалим, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії. Після богослужіння отець Ярослав освятив принесені віруючими пальмові гілки та вербу

Детально...

 

Лазарева субота

 

24 квітня 2021 року, у Лазареву суботу, день пам’яті Воскресіння праведного Лазаря, в храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена святкова Божественна літургія.

Детально...

 

Неділя 5-та Великого посту, пам’ять преподобної Марії Єгипетської

 

18 квітня 2021 року, у Неділю 5-ту Великого посту, день пам′яті преподобної Марії Єгипетської, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Похвала Пресвятої Богородиці

 

16 квітня 2021 року, напередодні суботи 5-ї седмиці Великого Посту - свята Похвали Божої Матері (Суботи Акафіста), в нижньому храмі благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена утреня з читанням Акафіста Пресвятої Богородиці.

Детально...

 

Молодь парафії преподобного Сергія Радонезького звершила паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври

 

З 9 по 11 квітня 2021 року, з благословіння настоятеля храму протоієрея Ярослава Шовкеника, молодь парафії преподобного Сергія Радонезького в супроводі клірика храму диякона Олександра Гайди, здвершила паломництво до Свято Успенської Почаївської Лаври.

Детально...

 

joker win tv