Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя перша Великого посту. Торжество Православ'я

Неділя перша Великого посту. Торжество Православ'я

 

5 березня 2023 року, в першу Неділю Великого посту, Торжество Православ'я, Божественну літургію в нижньому храмі преподобного Сергія Радонезького очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

День пам'яті великомученика Феодора Тирона

Неділя перша Великого посту. Торжество Православ'я

 

4 березня 2023 року, у день день пам'яті великомученика Феодора Тирона, Божественну літургію в храмі преподобного Сергія Радонезького очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Вітання протоієрею Ярославу Шовкенику з нагоди 45-річчя

 

Духовенство, співробітники та віряни парафії преподобного Сергія Радонезького вітають настоятеля протоієрея Ярослава Шовкеника з 45-річчям від Дня Народження.

Детально...

 

В храмі преподобного Сергія Радонезького звершили читання Великого покаянного канону

 

З 27 лютого по 2 березня 2023 року, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму преподобного Сергія Радонезького, священнослужителі парафії звершили читання Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

 

Детально...

 

В середу першої седмиці Великого посту в храмі звершена Літургія Передосвячених Дарів

 

1 березня 2023 року, в середу першої седмиці Великого посту, в преподобного Сергія Радонезького була звершена Літургія Передосвячених Дарів.

Детально...

 

Неділя сиропусна, спомин Адамового вигнання

 

26 лютого 2023 року, у Неділю сиропусну, спомин Адамового вигнання, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...