Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього

 

14 серпня 2019 року, у день свята Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього та день пам’яті святих мучеників Маккавеїв, було звершено Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного храму парафії, яку очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

День вшанування ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість»

 

5 серпня 2019 року, в день вшанування ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість», Божественну літургію було звершено в храмі на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість», який в цей день відзначає престольне свято.

Детально...

 

День пам'яті преподобного Сергія Радонезького

 

18 липня 2019 року, в день пам'яті преподобного Сергія, ігумена Радонезького, парафія на честь преподобного Сергія Радонезького Солом'янського благочиння міста Києва відзначила престольне свято. Святкове Богослужіння в нижньому храмі на честь блгв.князя Олександра Невского головного храму парафії очолив архієпископ Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Пам'ять святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла

 

12 липня 2019 року, в день пам'яті святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено Божественну Літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського.

Детально...

 

У Неділю 2-у після П'ятидесятниці на парафії прп. Сергія Радонезького звершив архієпископ Філарет

 

30 червня 2019 року, в Неділю 2-у після П'ятидесятниці та день Всіх святих, що у Святій Русі просіяли, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного соборного храму парафії прп.Сергія Радонезького звершив архієпископ Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

День Святої Трійці. П'ятидесятниця

 

16 червня 2019 року, в день Святої Трійці, П'ятдесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

 

Детально...