Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Світле Христове Воскресіння. Пасха

 

В ніч з 27 на 28 квітня 2019 року, свято Світлого Христового Воскресіння, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного храму парафії прп.Сергія Радонезького було звершено пасхальне Богослужіння, яке очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства парафії.

 

Детально...

 

Велика П'ятниця Страсної седмиці

 

26 квітня 2019 року, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного храму парафії прп.Сергія Радонезького були відслужені часи Великого П'ятка і вечірня з чином виносу Святої Плащаниці. Ввечері, в храмі була звершена утреня з чином погребіння Святої Плащаниці Господа нашого Іісуса Христа.

 

Детально...

 

В храмі звершена утреня з читанням 12-ти Страсних Євангелій

 

25 квітня 2019 року, у Великий Четвер ввечері, у нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного храму парафії прп.Сергія Радонезького була звершена утреня з читанням 12-ти Євангелій Святих Страстей Господа нашого Ісуса Христа.

Детально...

 

Свято Входу Господнього в Єрусалим

 

21 квітня 2019 року, в Вербну неділю, свято Входу Господнього в Єрусалим, на парафії прп.Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Клірик храму диякон Тарасій Куцмус рукопокладенй у сан пресвітера

 

14 квітня 2019 року, у Неділю 5-ту Великого посту, день пам’яті преподобної Марії Єгипетської, за Божественною літургією у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, Предстоятель УПЦ звершив ієрейську хіротонію над дияконом Тарасієм Куцмусом.

 

Детально...

 

Чин Пасії в храмі прп. Сергія Радонезького звершив єпископ Васильківський Миколай

 

14 квітня 2019 року, у Неділю 5-у Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай звершив чин Пасії з читанням акафісту Божественним Страстям Христовим в храмі на честь преподобного Сергія Радонезького Солом’янського благочиння столиці.

Детально...