Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Cубота другої седмиці Великого посту, поминальна

 

19 березня 2022 року, у поминальну суботу другої седмиці Великого посту, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена заупокійна Божественна літургія, яку звершив настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник

Детально...

 

У нашому храмі звершено Таїнство Єлеосвячення (Соборування)


17 березня 2022 року,
перший раз у цьому Великому пості, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії кліриками храму було звершено таїнство Єлеосвячення (Соборування).

Детально...

 

У середу другої седмиці Великого посту в храмі звершена Літургія Передосвячених Дарів

 

16 березня 2022 року, у середу другої седмиці Великого посту, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена Літургія Передосвячених Дарів.

Детально...

 

Неділя перша Великого посту. Торжество Православ'я

 

13 березня 2022 року, в першу Неділю Великого посту, Торжество Православ'я, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії преподобного Сергія Радонезького очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

День пам'яті великомученика Феодора Тирона

 

12 березня 2022 року, у день день пам'яті великомученика Феодора Тирона, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії преподобного Сергія Радонезького очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

У храмі звершені богослужіння першої седмиці Великого посту

 

На першій седмиці Великого посту, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії, вранці та ввечері були звершені уставні богослужіння.

Детально...