Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

День свята Обрізання Господнього та пам'ять святителя Василія Великого

 

14 січня 2023 року, у день свята Обрізання Господнього, день пам’яті святителя Василія Великого та Новоліття, Божественну літургію в храмі преподобного Сергія Радонезького очолив протоієрей Миколай Скрижалін.

Детально...

 

Неділя після Різдва Христового

 

8 січня 2023 року, у Неділю після Різдва Христового та день Собору Пресвятої Богородиці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

У день свята Різдва Христового на парафії було звершено святкове богослужіння

 

7 січня 2023 року, в день свята Різдва Христового, святкову Божественну літургіу в храмі преподобного Сергія Радонезького очолив благочинний Солом'янського благочиння та настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Клірик храму привітав хворих центру кардіології та кардіохірургії зі святом Різдва Христового

 

5 січня 2023 року, напередодні свята Різдва Христового, клірик Солом'янського благочиння протоієрей Костянтин Вовченко відвідав Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України (по вул.Чорновола 28/1 та вул.Іллєнка 24).

Детально...

 

Неділя 29-та після П’ятидесятниці, святих отців

 

1 січня 2023 року, у Неділю 29-ту після П’ятидесятниці, перед Різдвом, святих отців, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

 

Детально...

 

Неділя 28-та після П’ятидесятниці

 

25 грудня 2022 року, у Неділю 28-му після П’ятидесятниці та день пам'яті святителя Спиридона Триміфунтського, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії. Після пізньої Літургії в храмі відбулися парафіяльні збори.

Детально...