Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя 5-та Великого посту, пам’ять прп. Марії Єгипетської

 

14 квітня 2019 року, у Неділю 5-ту Великого посту, день пам′яті преподобної Марії Єгипетської,  на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

З храму прп.Сергія Радонезького викрадено ковчег з мощами вмч. Георгія Побідоносця

 

10 квітня 2019 року, вдень, з нижнього храму на честь блгв.кн.Александра Невського головного соборного храму парафії прп.Сергія Радонезького (м.Київ, вул.Уманська 14) невідомою особою-зловмисником було викрадено ковчег з мощами великомученика Георгія Побідоносця.

Детально...

 

Благовіщення Пресвятої Богородиці

 

7 квітня 2019 року, в Неділю четверту Великого посту, день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Неділя Хрестопоклонна

 

31 березня 2019 року, у Неділю Хрестопоклонну, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

 

Детально...

 

Чин Пасії в храмі прп. Сергія Радонезького звершив архієпископ Філарет

 

24 березня 2019 року, у Неділю другу Великого посту, чин Пасії з читанням акафіста Божественним Страстям Христовим у храмі на честь преподобного Сергія Радонезького звершив архієпископ Львівський і Галицький Філарет.

 

Детально...

 

Неділя 2-а Великого посту

 

24 березня 2019 року, у Неділю 2-гу Великого посту, день пам'яті свт.Григорія Палами, Собор всіх преподобних отців Києво-Печерських, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...