Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа

 

19 серпня 2018 року, у день Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького.

 

Детально...

 

Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього

 

14 серпня 2018 року, в день Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього, було звершено Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького, яку очолив протоієрей Миколай Скрижалін.

 

Детально...

 

Неділя 11-та після П'ятидесятниці

 

12 серпня 2018 року, у Неділю 11-ту після П'ятидесятниці, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена Божественна літургія.

Детально...

 

День вшанування ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість»

 

5 серпня 2018 року, у Неділю 10-ту після П'ятидесятниці, в день коли Православна Церква вшановує образ ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість», дерев'яний храм парафії преподобного Сергія Радонезького відзначає престольне свято.

Детально...

 

Неділя 9-та після П'ятидесятниці

 

29 липня 2018 року, у Неділю 9-ту після П'ятидесятниці, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена Божественна літургія.

Детально...

 

Неділя 8-та після П'ятидесятниці

 

22 липня 2018 року, у Неділю 8-ту після П'ятидесятниці, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена Божественна літургія.

Детально...