Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя перша Великого посту. Торжество Православ'я

 

17 березня 2019 року, в першу Неділю Великого посту, Торжество Православ'я, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Читання четвертої частини Великого покаянного канону в храмі прп. Сергія Радонезького звершив єпископ Васильківський Миколай

 

14 березня 2019 р., в четвер першої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в храмі на честь прп. Сергія Радонезького читання четвертої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського звершив вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай.

Детально...

 

На першій седмиці Великого посту на парафії були звершені Літургії Передосвячених Дарів

 

15 березня 2019 року, в п'ятницю першої седмиці, Літургію Передосвячених Дарів звершив настоятель храму і благочинний Солом'янського району протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму. В кінці Літургії було відслужено молебень з каноном великомученику Феодору Тирону та освячено коливо.

Детально...

 

Неділя сиропусна, спомин Адамового вигнання

 

10 березня 2019 року, у Неділю сиропусну, спомин Адамового вигнання, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Протоієрей Ярослав Шовкеник молитовно відзначив 41-річчя

 

9 березня 2019 року, в день пам'яті першого і другого обрітення глави Пророка і Предтечі Господнього Іоанна Хрестителя, в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного соборного храму парафії була звершена Божественна літургія.

Детально...

 

Стрітення Господнє

 

15 лютого 2019 року, у день свята Стрітення Господнього, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного соборного храму парафії прп.Сергія Радонезького очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму прот. Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...