Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

ОГОЛОШЕННЯ! На постійне місце роботи на парафії потрібні працівники

 

Детально...

 

В день свята Срітення Господнього протоієрей Ярослав Шовкеник взяв участь у святковому богослужінні у Львові

 

15 лютого 2021 року, в день Срітення Господа нашого Іісуса Христа, святкову Божествену літургію в Свято-Георгіївському кафедральному соборі міста Львова очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

 

Детально...

 

Стрітення Господнє

 

15 лютого 2021 року, у день свята Стрітення Господнього, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії преподобного Сергія Радонезького очолив клірик храму протоієрей Констянтин Вовченко у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Неділя 36-та після П'ятидесятниці

 

14 лютого 2021 року, у Неділю 36-ту після П'ятидесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії. Ранню Літургію звершив настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Неділя 35-та після П'ятидесятниці, день Собору новомучеників і сповідників Церкви Руської

 

7 лютого 2021 року, у Неділю 35-ту після П'ятидесятниці, день Собору новомучеників і сповідників Церкви Руської та день пам'яті сщмч. Володимира, митр. Київського, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Неділя після Богоявлення

 

24 січня 2021 року, у Неділю після Богоявлення, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

джокервин тв