Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя 28-та після П’ятидесятниці

 

25 грудня 2022 року, у Неділю 28-му після П’ятидесятниці та день пам'яті святителя Спиридона Триміфунтського, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії. Після пізньої Літургії в храмі відбулися парафіяльні збори.

Детально...

 

День пам'яті святителя і чудотворця Миколая

 

19 грудня 2022 року, у день пам'яті святителя і чудотворця Миколая, Божественну літургію було звершено в храмі на честь преподобного Сергія Радонезького.

Детально...

 

У Неділю день пам'яті апостола Андрія Первозванного Літургію на парафії очолив митрополит Філарет

 

13 грудня 2022 року, у день пам'яті святого апостола Андрія Первозванного, Божественну літургію в храмі преподобного Сергія Радонезького звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

На парафії преподобного Сергія Радонезького продовжують годувати всіх нужденних

 

Дорогі браття та сестри, не зважаючи на обстріли та проблеми з електроенергією, наша парафія продовжує справу годування нужденних. Наразі годуємо до 60 чоловік, тричі на тиждень.

Детально...

 

Неділя 26-та після П’ятидесятниці

 

11 грудня 2022 року, у Неділю 26-ту після П’ятидесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії було звершено в храмі на честь преподобного Сергія Радонезького.

Детально...

 

День пам'яті благовірного князя Олександра Невського

 

6 грудня 2022 року, у день пам'яті благовірного князя Олександра Невського, парафія преподобного Сергія Радонезького відзначила престольне свято.

Детально...