Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Учні Недільної школи виступили з підготовленою сценою до дня Святителя Миколая (+Фото)

 

22 грудня 2019 року, у Неділю 27-му після П’ятидесятниці, день свята зачаття Пресвятої Богородиці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Вітаємо Святковий хор парафії прп. Сергія Радонезького з перемогою в XVIII фестивалі-конкурсі духовної пісні

 

Вітаємо Святковий хор парафії преподобного Сергія Радонезького та його керівника Рафаіла Гасанова з перемогою в XVIII фестивалі-конкурсі духовної пісні "Аскольдів Глас".

Детально...

 

День пам'яті святителя і чудотворця Миколая

 

19 грудня 2019 року, у день пам'яті святителя і чудотворця Миколая, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького.

Детально...

 

В день пам'яті благовірного князя Олександра Невського Літургію на парафії звершив митрополит Філарет (Оновлено)

 

6 грудня 2019 року, у день пам'яті благовірного князя Олександра Невського, митрополит Львівський і Галицький Філарет очолив Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного соборного храму парафії преподобного Сергія Радонезького у місті Києві.

 

Детально...

 

Введення у храм Пресвятої Богородиці

 

4 грудня 2019 року, у свято Введення у храм Пресвятої Богородиці,  Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь блгв.кн.Олександра Невського головного храму парафії, яку очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Неділя 24-та після П’ятидесятниці

 

1 грудня 2019 року, у Неділю 24-ту після П’ятидесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...