Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

У Неділю 2-гу після П’ятидесятниці Літургію на парафії звершив митрополит Філарет

 

4 липня 2021 року, у Неділю 2-гу після П’ятидесятниці, день пам’яті всіх святих, у землі Руській просіявших, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Александра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

 

Детально...

 

У Неділю всіх святих Літургію на парафії преподобного Сергія звершив митрополит Філарет

 

27 червня 2021 року, у Неділю всіх святих, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Александра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Настоятель храму привітав Предстоятеля УПЦ з Днем Тезоімениства

 

Сьогодні Українська Православна Церква відзначає день тезоіменитства свого Предстоятеля та 50 років чернечого життя Блаженнішого владики.

 

Детально...

 

День Святої Трійці. П'ятидесятниця

 

20 червня 2021 року, в день Святої Трійці, П'ятдесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Александра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Троїцька батьківська поминальна субота

 

19 червня 2021 року, у Троїцьку батьківську поминальну суботу, в нижньому храмі на честь благовірного князя Александра Невського головного соборного храму парафії була звершена заупокійна Божественна літургія.

 

Детально...

 

У Неділю про сліпого Літургію на парафії преподобного Сергія звершив митрополит Філарет

 

6 червня 2021 року, у Неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Александра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

джокер вин тв