Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Статті

Звернення протоієрея Ярослава Шовкеника до парафіян з нагоди початку Великого посту

 

Вступаючи в подвиг прийдешнього Великого Посту у всіх вас прошу вибачення і всім вам бажаю з користю провести дні святої Чотиридесятниці і гідно підготуватися до Світлого Христового Воскресіння.

Детально...

 

Предстоятель благословив особливе молитовне правило на Великий піст у 2021 році

 

Перед початком Великого посту Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій направив Послання до вірних Української Православної Церкви зі словами настанови та благословив на особливе молитовне правило задля благословення Божого для Української землі та її народу.

Детально...

 

Привітання протоієрею Ярославу Шовкенику з 43-річчям від Дня Народження

 

Духовенство, співробітники та віряни парафії преподобного Сергія Радонезького вітають настоятеля протоієрея Ярослава Шовкеника з 43-річчям від Дня Народження.

Детально...

 

Канон молебный священномученику Харалампию, в годину губительного поветрия поемый

 

22 лютого Церква вшановує пам'ять священномученика Харалампія, єпископа Магнезійського. Пропонуємо всім до молитви:"Канон молебный священномученику Харалампию, в годину губительного поветрия поемый, творение преподобного Никодима Святогорца"

Детально...

 

Звернення Голови Синодального відділу УПЦ з питань охорони здоров’я щодо поширення коронавірусу

 

Звернення голови Синодального відділу УПЦ з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів митрополита Львівського і Галицького Філарета у зв’язку з поширенням коронавірусу

Детально...

 
Еще статьи...