Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Духовенство Солом'янського благочиння взяло участь в урочистостях присвячених 1030-річчю Хрещення Русі і пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира

 

 

27 липня 2018 року, на парафії преподобного Сергія Радонезького архієпископ Львівський і Галицький Філарет звершив молебень перед святиням. За Богослужінням молилися паломники з Львівської єпархії, які прибули для того щоб взяти в молебні на Володимирській гірці та Хресному ході.

В цей день, з нагоди 1030-річчя Хрещення Русі та напередодні дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, був звершений святковий молебень біля пам’ятника Хрестителю Русі на Володимирській гірці у Києві, який очолив  Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій

 

 

Разом із Його Блаженством за Богослужінням молились ієрархи та духовенство 12 Помісних Православних Церков та усіх єпархій Української Православної Церкви, сотні тисяч православних віруючих з усієї України та групи паломників з Білорусі, Молдови, Румунії та інших країн.

Після завершення молебню, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій разом з єпископатом та духовенством Помісних Православних Церков і Української Православної Церкви очолив хресний хід із чудотворними святинями до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. У молитовній ході цього року взяли участь 250 тисяч православних вірян.

Велелюдна хода прямувала центральними вулицями Києва до Києво-Печерської Лаври.

Біля поклінного хреста на вулиці Грушевського Його Блаженство разом із усім духовенством та мирянами помолився за упокій душ тих, хто загинув у трагічних подіях лютого 2014 року.

Хресний хід супроводжували великі святині: мощі святого благовірного князя Володимира, священномученика Климента, єпископа Римського, великомученика Георгія Побідоносця, стопа святого апостола Андрія Первозваного, образ із часткою мощей апостола Андрія Первозваного, Зимненська ікона Божої Матері, ікони з часткою мощей священномученика Володимира, митрополита Київського, та преподобного Серафима Саровського.

Ввечері того ж дня, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння на соборній площі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили єпископи та духовенство з усіх єпархій УПЦ, а також представники Помісних Православних Церков.

 

 

28 липня 2018 року, в день пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира, у Святому Хрещенні Василія, та з нагоди 1030-річчя Хрещення Русі, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

За богослужінням молилися тисячі парафіян та прочан, які приїхали до Києва на ювілейне свято з усіх регіонів України та з інших держав.

За Божественною літругією архієреї, духовенство та віряни на чолі з Предстоятелем навколішки піднесли сугубу молитву про мир в Україні.

У всіх Богослужіннях брало участь духовенство Солом'янського благочиння на чолі з благочинним протоієреєм Ярославом Шовкеник.