Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини благочиння

День пам'яті великомученика і цілителя Пантелеімона

 

9 серпня 2019 року, в день пам'яті великомученика і цілителя Пантелеімона, одноіменний храм при "Центрі мікрохірургії ока" в Медмістечку відзначив престольне свято.

 

Детально...

 

Духовенство Солом'янського благочиння взяло участь в урочистостях з нагоди Дня Хрещення Русі

 

27 липня 2019 року, напередодні свята Хрещення Русі та дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив святковий молебень біля пам’ятника Хрестителю Русі на Володимирській гірці у Києві та хресний хід до Києво-Печерської Лаври.

Детально...

 

Єпископ Васильківський Миколай звершив літургію в храмі на честь вмч. Георгія Побідоносця

 

25 травня 2019 року, у неділю 5-у після Пасхи, про самарянку, єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь святого великомученика Георгія Побідоносця (що на Залізничному вокзалі) Солом’янського благочиння міста Києва.

 

Детально...

 

У понеділок Світлої седмиці благочинний Солом'янського району молився у Свято-Преображенському монастирі Київської області

 

29 квітня 2019 року, в понеділок Світлої седмиці, в дерев'яному храмі на честь Чернігівсько-Гефсиманської ікони Божої Матері в Свято-Преображенському монастирі в с.Песківка Київської області була відслужена Божественна літургія.

 

Детально...

 

Клірик Солом'янського благочиння привітав хворих та мед.персонал центру дитячої кардіології та кардіохірургії зі святом Пасхи

 

28 квітня 2019 року, в день Світлого Христового Воскресіння, клірик Солом'янського благочиння протоієрей Костянтин Вовченко відвідав Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України (по вул.Чорновола 28/1 та вул.Мельникова 24).

 

Детально...

 

Відбулися соборна Літургія та спільне говіння духовенства Солом’янського благочиння Києва

 

10 квітня 2019 року, у середу 5-ї седмиці Великого посту з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай звершив Літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця (Залізничний вокзал) Солом’янського благочиння міста Києва.

 

Детально...

 

джокер вин тиви