Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини благочиння

Блаженніший Митрополит Онуфрій благословляє паству на Великий піст

 

Перед початком Святого Великого посту Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звернувся довірних Української Православної Церкви зі словами настанови та благословив на особливе молитовне правило задля миру в Україні, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Детально...

 

Учні Недільної школи "Маяк" виступили з Різдвяною виставою для дітей-сиріт

 

10 лютого 2019 року, православні діти - учні Недільної школи "Маяк" Спасо-Преображенського храму на Солом'янці в м.Києві запросили в Різдвяну подорож дітей-сиріт, які перебувають на лікуванні в дитячому санаторії "Барвінок" в смт. Боярка.

Детально...

 

В день свята святителя Миколая Клірик Солом'янського благочиння відвідав "ОХМАТДИТ"

 

19 грудня 2018 року, в день свята святителя і чудотворця Миколая, клірик Солом'янського благочиння протоієрей Миколай Скрижалін відвідав Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України "ОХМАТДИТ".

Детально...

 

Протоієрей Ярослав Шовкеник нагороджений орденом святителя Петра Могили

 

31 серпня 2018 року, благочинний Солом'янського благочиння і настоятель храму прп.Сергія Радонезького протоієрей Ярослав Шовкеник взяв участь у засіданні Вченої ради Київської духовної академії, яке відбулось під головуванням ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра.

 

Детально...

 

Клірик Солом'янського благочиння відвідав Територіальний центр соціальної допомоги населенню Солом'янського р-ну

 

19 серпня 2018 року, в день свята Преображення Господнього, з благословення благочинного Солом'янського району прот. Ярослава Шовкеника, клірик благочиння прот.Олександр Кошилка відвідав Територіальний центр соціальної допомоги Солом'янського р-ну м.Києва по вул.Івана Лепсе 83.

Детально...

 

Духовенство Солом'янського благочиння взяло участь в урочистостях присвячених 1030-річчю Хрещення Русі і пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира

 

27 липня 2018 року, на парафії преподобного Сергія Радонезького архієпископ Львівський і Галицький Філарет звершив молебень перед святиням. За Богослужінням молилися паломники з Львівської єпархії, які прибули для того щоб взяти в молебні на Володимирській гірці та Хресному ході.

Детально...

 

СССР - Союз Советских Социалистических Республик. . джокер вин