Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя перед Богоявленням

 

16 січня 2022 року, у Неділю перед Богоявленням, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

День свята Обрізання Господнього та пам'ять святителя Василія Великого

 

14 січня 2022 року, у день свята Обрізання Господнього, день пам’яті святителя Василія Великого та Новоліття, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Клірики храму відвідали герцентри на Київщині

 

5 января 2022 года, клирики храма преподобного Сергия Радонежского Соломенского благочиния Киева протоиерей Константин Вовченко и священник Тарасий Куцмус посетили два гериатрических центра в Киевской области.

Детально...

 

Неділя після Різдва Христового

 

9 січня 2022 року, у Неділю 29-ту після П’ятидесятниці, після Різдва Христового, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

У день свята Різдва Христового на парафії було звершено святкове богослужіння

 

7 січня 2022 року, в сам день свята Різдва Христового, святкова Божественна літургія була звершена в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського. Богослужіння очолив протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

 

Детально...

 

Богослужіння Навечір’я Різдва Христового

 

6 січня 2022 року, у день Навечір’я Різдва Христового, Божественну літургію святителя Василія Великого в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

 

Детально...

 

Новини України всі найсвіжіші новини.