Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Свято Собору Архістратига Михаїла

 

21 листопада 2022 року, у день свята Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії Божественну літургію звершив протоієрей Костянтин Вовченко.

Детально...

 

Неділя 23-тя після П’ятидесятниці

 

20 листопада 2022 року, у Неділю 23-тю після П’ятидесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії було звершено в храмі на честь преподобного Сергія Радонезького.

Детально...

 

У Неділю 21-шу після П’ятидесятниці Літургію на парафії очолив митрополит Філарет

 

6 листопада 2022 року, у Неділю 21-шу після П’ятидесятниці та день вшанування ікони Пресвятої Богородиці "Всіх скорботних Радість", Божественну літургію в храмі преподобного Сергія Радонезького звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Димитріївська поминальна субота

 

5 листопада 2022 року, в Димитріївську поминальну суботу, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена заупокійна Божественна літургія та панахида.

 

Детально...

 

Неділя 20-та після П’ятидесятниці

 

30 жовтня 2022 року, у Неділю 20-ту після П’ятидесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезкього було звершено дві Божественні літургії. Пізню Літургію у верхньому храмі на честь преподобного Сергія очолив протоієрей Констянтин Вовченко у співслужінні кліриків храму.

 

Детально...

 

Неділя 19-та після П’ятидесятниці

 

23 жовтня 2022 року, у Неділю 19-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію було звершено в храмі на честь преподобного Сергія Радонезького. Богослужіння очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

 

Детально...