Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

День пам'яті благовірного князя Олександра Невського

 

6 грудня 2021 року, у день пам'яті благовірного князя Олександра Невського, митрополит Львівський і Галицький Філарет очолив Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії преподобного Сергія Радонезького у місті Києві.

 

Детально...

 

Неділя 24-та після П’ятидесятниці

 

5 грудня 2021 року, у Неділю 24-ту після П’ятдесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Введення у храм Пресвятої Богородиці

 

4 грудня 2021 року, у свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь лаговірного князя Олександра Невського головного храму парафії, яку очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

У Неділю 23-тю після П’ятидесятниці Літургію на парафії очолив митрополит Філарет

 

28 листопада 2021 року, у Неділю 23-тю після П’ятидесятниці, пізню Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

 

Детально...

 

Неділя 22-та після П’ятидесятниці, свято Собору Архістратига Михаїла

 

21 листопада 2021 року, у Неділю 22-гу після П’ятдесятниці, свято Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

У Неділю 21-шу після П’ятидесятниці Літургію на парафії очолив митрополит Філарет

 

14 листопада 2021 року, у Неділю 21-шу після П’ятидесятниці, пізню Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...