Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя 20-та після П’ятидесятниці

 

7 листопада 2021 року, у Неділю 20-ту після П’ятидесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Димитріївська поминальна субота

 

6 листопада 2021 року, в Димитріївську поминальну суботу, в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена заупокійна Божественна літургія та панахида.

Детально...

 

Неділя 18-та після П’ятидесятниці

 

24 жовтня 2021 року, у Неділю 18-ту після П’ятидесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Неділя 17-та після П’ятидесятниці

 

17 жовтня 2021 року, у Неділю 17-ту після П’ятидесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Свято Покрову Пресвятої Богородиці

 

14 жовтня 2021 року, у день свята Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник. Йому співслужили клірики храму.

Детально...

 

Парафія на честь преподобного Сергія Радонезького відзначила престольне свято

 

8 жовтня 2021 року, в день пам'яті преподобного Сергія, ігумена Радонезького, святкове богослужіння в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невского головного храму парафії преподобного Сергія Радонезького очолив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...