Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя про Страшний суд

 

19 лютого 2023 року, у про Страшний суд, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії. Пізню Літургію в храмі преподобного Сергія очолив благочинний Солом'янського благочиння та настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Вселенська батьківська поминальна субота

 

18 лютого 2023 року, у Вселенську батьківську поминальну суботу, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена заупокійна Божественна літургія, яку очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

На території храму відбулась Стрітенська ярмарка

 

15 лютого 2023 року, в день свята Стрітення Господнього, на території храмового комплексу преподобного Сергія Радонезького пройшла благодійна ярмарка.

 

Детально...

 

Стрітення Господнє

 

15 лютого 2023 року, у день свята Стрітення Господнього, Божественну літургію храмі преподобного Сергія Радонезького очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

В храмі відслужено молебень із читанням акафіста трьом святителям

 

12 лютого 2023 року, в день пам'яті святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста, в храмі преподобного Сергія Радонезького було звершено соборно молебень із читанням акафіста трьом святителям.

Детально...

 

Неділя про блудного сина

 

12 лютого 2023 року, у Неділю про блудного сина, день пам'яті святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...