Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя 33-тя після П’ятидесятниці

 

6 лютого 2022 року, у Неділю 33-тю після П’ятидесятниці, Собор новомучеників і сповідників Церкви Руської, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Протоієрей Ярослав Шовкеник взяв участь в недільному богослужінні в кафедральному соборі Львова

 

30 січня 2022 року, у Неділю 32-ту після П’ятидесятниці, благочинний Солом'янського району міста Києва і настоятель храму преподобного Сергія Радонезького протоієрей Ярослав Шовкеник та клірик храму ієрей Тарасій Куцмус взяли участь в богослужінні в Свято-Георгіївському кафедральному соборі міста Львова.

Детально...

 

Неділя 32-га після П’ятидесятниці

 

30 січня 2022 року, у Неділю 32-гу після П’ятдесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Хрещення Господнє. Богоявлення

 

19 січня 2022 року, у день Святого Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, святкова Божественна літургія була звершена в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії.

 

Детально...

 

Богослужіння Навечір’я Богоявлення

 

18 січня 2022 року, у Навечір’я Богоявлення, Божественну літургію святителя Василія Великого було звершено в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії

 

Детально...

 

Неділя перед Богоявленням

 

16 січня 2022 року, у Неділю перед Богоявленням, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...