Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

День пам'яті пророка Іллі

 

2 серпня 2021 року, у день пам’яті святого пророка Іллі, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Неділя 6-та після П’ятидесятниці

 

1 серпня 2021 року, у Неділю 6-ту після П’ятидесятниці та день пам’яті прп. Серафима Саровського, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Неділя 5-та після П’ятидесятниці

 

25 липня 2021 року, у Неділю 5-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Для парафіян та гостей проведена екскурсія храмом

 

18 липня 2021 року, в день пам'яті преподобного Сергія Радонезького, з благословіння настоятеля храму протоієрей Ярослава Шовкеника, було проведено екскурсію для парафіян та гостей храму.

 

Детально...

 

Парафія на честь преподобного Сергія Радонезького відзначила престольне свято

 

18 липня 2021 року, в день пам'яті преподобного Сергія, ігумена Радонезького, святкове богослужіння в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невского головного храму парафії преподобного Сергія Радонезького очолив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

У день свята Різдва Іоанна Хрестителя Літургію на парафії очолив митрополит Філарет

 

7 липня 2021 року, у день свята Різдва Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Александра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Купить красную смальту в Киеве и керамогранит. Керамический гранит и цены на смальту. . joker vin tv