Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

На парафії молитовно відзначили 76-річницю перемоги над нацизмом у Великій світовій війні

 

9 травня 2021 року, в Неділю 2-у після Пасхи, після Літургії, перед храмом на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість" були відслужені подячний молебень Господу Богу за дарування перемоги у Другій світовій війні та панахида за всіма загиблими воїнами та усіма спочилими під час війни

Детально...

 

П'ятниця Світлої седмиці. День вшанування ікони Божої Матері "Живоносне Джерело"

 

7 травня 2021 року, в п'ятницю Світлої седмиці, день вшанування ікони Божої Матері "Живоносне Джерело", в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена Божественна літургія, яку очолив клірик храму протоієрей Миколай Скрижалін.

Детально...

 

Пам'ять великомученика Георгія Побідоносця

 

6 травня 2021 року, в день пам'яті святого великомученика Георгія Побідоносця, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена Божественна літургія, яку очолив клірик храму протоієрей Миколай Скрижалін.

Детально...

 

Світле Христове Воскресіння. Пасха

 

В ніч з 1 на 2 травня 2021 року, свято Світлого Христового Воскресіння, в нижньому храмі на честь баговірного князя Олександра Невського головного храму парафії прп. Сергія Радонезького було звершено пасхальне Богослужіння, яке очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства парафії.

Детально...

 

Велика Субота

 

1 травня 2021 року, у Велику Суботу, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії Літургію святителя Василія Великого очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

 

Детально...

 

Велика П'ятниця Страсної седмиці

 

30 квітня 2021 року, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії прп.Сергія Радонезького були відслужені часи Великого П'ятка і вечірня з чином виносу Святої Плащаниці.

 

Детально...