Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

У Великий Четвер звершена утреня з читанням 12-ти Страсних Євангелій

 

29 квітня 2021 року, у Великий Четвер ввечері, у нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії преподобного Сергія Радонезького була звершена утреня з читанням 12-ти Євангелій Святих Страстей Господа нашого Ісуса Христа.

Детально...

 

На парафії преподобного Сергія Радонезького зібрали 300 пасок та 3000 яєць для нуждених

 

29 квітня 2021 року, на парафії преподобного Сергія Радонезького клірик храму протоієрей Констянтин Вовченко освятив 300 пасок та 3000 яєць, які були зібрані допомогою благодійників та парафіян.

Детально...

 

Великий Четвер Страсної седмиці

 

29 квітня 2021 року, у Великий Четвер Страсної седмиці, в храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена Літургія святителя Василія Великого, яку очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Свято Входу Господнього в Єрусалим

 

25 квітня 2021 року, в Вербну неділю, свято Входу Господнього в Єрусалим, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії. Після богослужіння отець Ярослав освятив принесені віруючими пальмові гілки та вербу

Детально...

 

Лазарева субота

 

24 квітня 2021 року, у Лазареву суботу, день пам’яті Воскресіння праведного Лазаря, в храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена святкова Божественна літургія.

Детально...

 

Неділя 5-та Великого посту, пам’ять преподобної Марії Єгипетської

 

18 квітня 2021 року, у Неділю 5-ту Великого посту, день пам′яті преподобної Марії Єгипетської, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...