Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Понеділок Світлої седмиці

 

26 квітня 2022 року, у Понеділок Світлої седмица, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена святкова Божественна літургія.

Детально...

 

Світле Христове Воскресіння. Пасха

 

В ніч з 23 на 24 квітня 2022 року, свято Світлого Христового Воскресіння, в нижньому храмі на честь баговірного князя Олександра Невського головного храму парафії прп. Сергія Радонезького було звершено пасхальне Богослужіння, яке очолив настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства парафії.

Детально...

 

Велика Субота

 

23 квітня 2022 року, у Велику Суботу, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії Літургію святителя Василія Великого очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

 

Детально...

 

Велика П'ятниця Страсної седмиці

 

22 квітня 2022 року, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії прп. Сергія Радонезького були відслужені часи Великого П'ятка і вечірня з чином виносу Святої Плащаниці.

Детально...

 

У Великий Четвер звершена утреня з читанням 12-ти Страсних Євангелій

 

21 квітня 2022 року, у Великий Четвер ввечері, у нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії преподобного Сергія Радонезького була звершена утреня з читанням 12-ти Євангелій Святих Страстей Господа нашого Іісуса Христа.

Детально...

 

Великий Четвер Страсної седмиці

 

21 квітня 2022 року, у Великий Четвер Страсної седмиці, в храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена Літургія святителя Василія Великого, яку очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...