Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

У Неділю 15-ту після П’ятидесятниці Літургію на парафії очолив митрополит Філарет

 

25 вересня 2022 року, у Неділю 15-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

День свята Різдва Пресвятої Богородиці

 

21 вересня 2022 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії преподобного Сергія Радонезького.

Детально...

 

На парафії преподобного Сергія Радонезького годують всіх нужденних

 

17 вересня на території храму преподобного Сергія Радонезького було відновлено годування нужденних, яке було припинене з початку воєнних дій в України.

 

Детально...

 

Протоієрей Ярослав Шовкеник звершив Літургію в рідному селі на Буковині

 

18 вересня 2022 року, в Неділю 14-ту після П'ятидесятниці, благочинний Солом'янського району міста Києва та настоятель храму преподобного Сергія Радонезького протоієрей Ярослав Шовкеник очолив Божественну літургію в Свято-Покровському храму села Веренчанка на Буковині.

Детально...

 

На парафії преподобного Сергія Радонезького будуть годувати всіх нужденних

 

Дорогі брати та сестри! Хочемо повідомити, що на території нашого храму, починаючи з 17 вересня, планується відновлення годування нужденних.

 

Детально...

 

День пам'яті благовірного князя Олександра Невського. Престольне свято

 

12 вересня 2022 року, у день пам'яті благовірного князя Олександра Невського, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...