Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

В храмі звершена утреня з читанням Великого покаянного канону прп. Андрія Критського

29 березня 2023 року, ввечері у середу п’ятої седмиці Великого посту, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму преподобного Сергія Радонезького було звершено утреню з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського та житія преподобної Марії Єгипетської («Маріїне стояння»).

Детально...

 

Неділя 4-та Великого посту

 

26 березня 2023 року, у Неділю 4-ту Великого посту, день пам′яті преподобного Іоанна Ліствичника, Божественну літургію в храмі преподобного Сергія Радонезького очолив настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Пам’ять 40 Севастійських мучеників

 

21 березня 2023 року, у вівторок 3-ї седмиці Великого посту, в храм преподобного Сергій Радонезького була звершена Літургія Передосвячених Дарів.

Детально...

 

Хрестопоклонна неділя

 

19 березня 2023 року, у Неділю Хрестопоклонну, Божественну літургію в храмі преподобного Сергія Радонезького очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Неділя 2-га Великого посту

 

13 березня 2023 року, у Неділю 2-гу Великого посту, день пам'яті святителя Григорія Палами, Собор всіх преподобних отців Києво-Печерських, Божественну літургію в храмі преподобного Сергія Радонезького очолив настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник молитовно відзначив 45-річчя

Настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник молитовно відзначив 45-річчя

 

9 березня 2023 року, в день пам'яті першого і другого обрітення глави Пророка і Предтечі Господнього Іоанна Хрестителя, в храмі преподобного Сергія Радонезького була звершена Божественна літургія.

Детально...