Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

День Усікновіння чесної глави святого Іоанна Предтечі

 

11 вересня 2022 року, у Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, день Усікновіння чесної глави святого славного пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена Божественна літургія.

Детально...

 

Парафія роздала нужденним гуманітарну допомогу від «Спільноти святого Егідія»

 

З початком воєнних дій в Україні, парафія преподобного Сергія Радонезького Солом'нського благочиння міста Києва роздала постраждалим від війни та всім нужденним гуманітарну допопомогу у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни.

 

Детально...

 

Неділя 12-та після П’ятидесятниці

 

4 вересня 2022 року, у Неділю 12-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Успіння Пресвятої Богородиці

 

28 серпня 2022 року, у день свята Успіння Пресвятої Богородиці, Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії, яку очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Неділя 10-та після П’ятидесятниці

 

21 серпня 2022 року, у Неділю 10-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Александра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

В день свята Преображення Господнього священник Солом'янського благочиння відвідав центр дитячої кардіології та кардіохірургії

 

19 серпня 2022 року, в день свята Преображення Господнього, клірик Солом'янського благочиння протоієрей Костянтин Вовченко відвідав Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України (по вул.Чорновола 28/1 та вул.Мельникова 24).

 

Детально...