Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя 11-та після П’ятидесятниці

 

5 вересня 2021 року, у Неділю 11-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Неділя 10-та після П'ятидесятниці. Благословіння учнів на початок навчального року

 

29 cерпня 2021 року, у Неділю 10-ту після П’ятидесятниці, свято перенесення Нерукотворного Образа (Убруса) Господа Iісуса Христа, Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії, яку очолив клірик храму протоієрея Миколай Скрижалін.

Детально...

 

Успіння Пресвятої Богородиці

 

28 серпня 2021 року, у день свята Успіння Пресвятої Богородиці, Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії, яку очолив клірик храму протоієрея Констянтин Вовченко.

Детально...

 

Неділя 9-та після П’ятидесятниці

 

22 серпня 2021 року, у Неділю 9-nу після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа

 

19 серпня 2021 року, у день Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії.

Детально...

 

Неділя 8-ма після П’ятидесятниці

 

15 серпня 2021 року, у Неділю 8-му після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

 

Детально...