Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник молитовно відзначив день Тезоіменитства

 

3 червня 2022 року, в день пам'яті рівноапостольних Констянтина і Єлени та св.князя Костянтина (Ярослава) Муромського, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії було звершено Божественну літургію.

Детально...

 

Свято Вознесіння Господньго

 

2 червня 2022 року, в день Вознесіння Господньго, Божественну Літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив клірик храму протоієрей Миколай Скрижалін.

Детально...

 

У Неділю про сліпого Літургію на парафії очолив митрополит Філарет

 

29 травня 2022 року, у Неділю про сліпого, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

 

Детально...

 

Неділя про самаряниню та пам'ять святителя Миколая Чудотворця

 

22 травня 2022 року, у Недiлі 5-ту після Пасхи, про самаряниню, та день пам'яті святителя Миколая Чудотворця, в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена Божественна літургія

Детально...

 

День пам'яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова

 

21 травня 2022 року, день пам'яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, в храмі на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість" була звершена Божественна літургія.

 

Детально...

 

Богослужіння в день Преполовіння П'ятидесятниці

 

18 травня 2022 року, у день Преполовіння П'ятидесятниці, в храмі на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість" була звершена Божественна літургія, яку очолив настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...