Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

На парафії звершили молитву за загиблими у Другій світовій війни

 

9 травня 2022 року, у 77-му річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в храмі на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість" була звершена панахида за всіма загиблими воїнами та усіма спочилими під час війни.

Детально...

 

Неділя 3-я після Пасхи, святих жон-мироносиць

 

8 травня 2022 року, у Неділю 3-тю після Пасхи, святих жон-мироносиць, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

 

Детально...

 

Пам'ять великомученика Георгія Побідоносця

 

6 травня 2022 року, в день пам'яті святого великомученика Георгія Побідоносця, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена Божественна літургія, яку очолив клірик храму протоієрей Миколай Скрижалін.

Детально...

 

Неділя 2-га після Пасхи, апостола Фоми

 

1 травня 2022 року, в Неділю 2-гу після Пасхи, апостола Фоми, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив протоієрей Миколай Скрижалін.

 

Детально...

 

Понеділок Світлої седмиці

 

26 квітня 2022 року, у Понеділок Світлої седмица, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена святкова Божественна літургія.

Детально...

 

Світле Христове Воскресіння. Пасха

 

В ніч з 23 на 24 квітня 2022 року, свято Світлого Христового Воскресіння, в нижньому храмі на честь баговірного князя Олександра Невського головного храму парафії прп. Сергія Радонезького було звершено пасхальне Богослужіння, яке очолив настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства парафії.

Детально...