Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Велика Субота

 

23 квітня 2022 року, у Велику Суботу, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії Літургію святителя Василія Великого очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

 

Детально...

 

Велика П'ятниця Страсної седмиці

 

22 квітня 2022 року, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії прп. Сергія Радонезького були відслужені часи Великого П'ятка і вечірня з чином виносу Святої Плащаниці.

Детально...

 

У Великий Четвер звершена утреня з читанням 12-ти Страсних Євангелій

 

21 квітня 2022 року, у Великий Четвер ввечері, у нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії преподобного Сергія Радонезького була звершена утреня з читанням 12-ти Євангелій Святих Страстей Господа нашого Іісуса Христа.

Детально...

 

Великий Четвер Страсної седмиці

 

21 квітня 2022 року, у Великий Четвер Страсної седмиці, в храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена Літургія святителя Василія Великого, яку очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Свято Входу Господнього в Єрусалим

 

17 квітня 2022 року, в Вербну неділю, свято Входу Господнього в Єрусалим, Літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

 

Детально...

 

Неділя 5-та Великого посту, пам’ять преподобної Марії Єгипетської

 

10 квітня 2022 року, у Неділю 5-ту Великого посту, день пам′яті преподобної Марії Єгипетської, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...