Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

У Неділю святих праотець Літургію на парафії очолив митрополит Філарет

 

26 грудня 2021 року, у Неділю 27-му після П’ятидесятниці, святих праотець, пізню Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

День пам'яті святителя і чудотворця Миколая

 

19 грудня 2021 року, у день пам'яті святителя і чудотворця Миколая, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

День пам'яті апостола Андрія Первозванного

 

13 грудня 2021 року, в день пам'яті святого апостола Андрія Первозванного, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Неділя 25-та після П’ятидесятниці

 

12 грудня 2021 року, у Неділю 25-ту після П’ятдесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

День пам'яті благовірного князя Олександра Невського

 

6 грудня 2021 року, у день пам'яті благовірного князя Олександра Невського, митрополит Львівський і Галицький Філарет очолив Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії преподобного Сергія Радонезького у місті Києві.

 

Детально...

 

Неділя 24-та після П’ятидесятниці

 

5 грудня 2021 року, у Неділю 24-ту після П’ятдесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...