Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя 5-ту після П’ятидесятниці

 

17 липня 2022 року, у Неділю 5-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Александра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Пам'ять святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла

 

12 липня 2022 року, у день пам'яті святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла на парафії в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена Божественна літургія.

Детально...

 

Неділя 4-ту після П’ятидесятниці

 

10 липня 2022 року, у Неділю 4-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Александра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

День Різдва Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна

 

7 липня 2022 року, у день свята Різдва Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Божественна літургія була звершена в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії.

Детально...

 

Неділя 3-тя після П’ятидесятниці

 

3 липня 2022 року, у Неділю 3-тю після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Александра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

У Неділю 2-гу після П’ятидесятниці Літургію на парафії очолив митрополит Філарет

 

26 червня 2022 року, у Неділю 2-гу після П’ятидесятниці та день Собору всіх святих, у землi Руськiй просiявших, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

 

Детально...