Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа

 

19 серпня 2022 року, у день Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії.

Детально...

 

Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього

 

14 серпня 2022 року, у Неділю 9-ту після П’ятидесятниці, день свята Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього та день пам’яті святих мучеників Маккавеїв, було звершено Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного храму парафії, яку очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Протоієрей Ярослав Шовкеник очолив престольне свято храму вмч. Пантелеймона в Медмістечку

 

9 серпня 2022 року, в день пам'яті великомученика і цілителя Пантелеімона, одноіменний храм при "Центрі мікрохірургії ока" в Медмістечку відзначив престольне свято.

Детально...

 

Неділя 8-му після П’ятидесятниці

 

7 серпня 2022 року, у Неділю 8-му після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Александра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

 

Детально...

 

День вшанування ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість»

 

5 серпня 2022 року, в день вшанування ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість», Божественну літургію було звершено в храмі на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» парафії преподобного Сергія Радонезького, який в цей день відзначає престольне свято.

 

Детально...

 

Неділя 7-ма після П’ятидесятниці

 

31 липня 2022 року, у Неділю 7-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті святих отців шести Вселенських Соборів, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Александра Невського головного соборного храму парафії очолив протоієрей Констянтин Вовченко.

Детально...