Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Свято Покрову Пресвятої Богородиці

 

14 жовтня 2021 року, у день свята Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник. Йому співслужили клірики храму.

Детально...

 

Парафія на честь преподобного Сергія Радонезького відзначила престольне свято

 

8 жовтня 2021 року, в день пам'яті преподобного Сергія, ігумена Радонезького, святкове богослужіння в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невского головного храму парафії преподобного Сергія Радонезького очолив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Неділя 15-та після П’ятидесятниці

 

3 жовтня 2021 року, у Неділю 15-ту після П’ятидесятниці, після Воздвиження Хреста Господнього, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Свято Воздвиження Хреста Господнього

 

27 вересня 2021 року, у день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії Божественну літургію очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

 

Детально...

 

День свята Різдва Пресвятої Богородиці

 

21 вересня 2021 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії преподобного Сергія Радонезького.

Детально...

 

Неділя 13-та після П’ятидесятниці

 

19 вересня 2021 року, у Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, день спомину чуда Архістратига Михаїла в Хонех (Колоссах), Божественну літургію в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...