Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя 20-та після П’ятидесятниці

 

30 жовтня 2022 року, у Неділю 20-ту після П’ятидесятниці, на парафії преподобного Сергія Радонезкього було звершено дві Божественні літургії. Пізню Літургію у верхньому храмі на честь преподобного Сергія очолив протоієрей Констянтин Вовченко у співслужінні кліриків храму.

 

Детально...

 

Неділя 19-та після П’ятидесятниці

 

23 жовтня 2022 року, у Неділю 19-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію було звершено в храмі на честь преподобного Сергія Радонезького. Богослужіння очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

 

Детально...

 

Свято Покрову Пресвятої Богородиці

 

14 жовтня 2022 року, у день свята Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Божественну літургію було звершено в храмі на честь преподобного Сергія Радонезького.

 

Детально...

 

Предстоятель УПЦ освятив храм преподобного Сергія Радонезького

 

8 жовтня 2022 року, у день пам’яті преподобного Сергія Радонезького, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив освячення верхнього соборного храму парафії преподобного Сергія Радонезького.

Детально...

 

В храмі преподобного Сергія Радонезького напередодні освячення храму замироточила ікона

 

7 жовтня, напередодні престольного свята парафії преподобного Сергія Радонезького, священники парафії готувалися до освячення Соборного храму.

Детально...

 

Предстоятель УПЦ звершить освячення храму преподобного Сергія Радонезького

 

В суботу 8 жовтня, в день престольного свята парафії, відбудеться чин великого освячення верхнього храму на честь преподобного Сергія Радонезького. Після освячення в храмі буде звершена Божественна літургія.

Детально...