Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

День свята Різдва Пресвятої Богородиці

 

21 вересня 2021 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії преподобного Сергія Радонезького.

Детально...

 

Неділя 13-та після П’ятидесятниці

 

19 вересня 2021 року, у Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, день спомину чуда Архістратига Михаїла в Хонех (Колоссах), Божественну літургію в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

День пам'яті благовірного князя Олександра Невського. Престольне свято

 

12 вересня 2021 року, у день пам'яті благовірного князя Олександра Невського, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

 

Детально...

 

Усікновення глави Іоанна Предтечі

 

11 вересня 2021 року, в день Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Божественну літургію в храмі на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних радість" очолив благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник. Йому співслужили клірики храму.

 

Детально...

 

Неділя 11-та після П’ятидесятниці

 

5 вересня 2021 року, у Неділю 11-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Неділя 10-та після П'ятидесятниці. Благословіння учнів на початок навчального року

 

29 cерпня 2021 року, у Неділю 10-ту після П’ятидесятниці, свято перенесення Нерукотворного Образа (Убруса) Господа Iісуса Христа, Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії, яку очолив клірик храму протоієрея Миколай Скрижалін.

Детально...