Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

У Неділю 16-ту після П’ятидесятниці Літургію на парафії очолив митрополит Філарет

 

2 жовтня 2022 року, у Неділю 16-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Свято Воздвиження Хреста Господнього

 

27 вересня 2022 року, у день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії Божественну літургію очолив клірик храму протоієрей Констянтин Вовченко.

Детально...

 

У Неділю 15-ту після П’ятидесятниці Літургію на парафії очолив митрополит Філарет

 

25 вересня 2022 року, у Неділю 15-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

День свята Різдва Пресвятої Богородиці

 

21 вересня 2022 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії преподобного Сергія Радонезького.

Детально...

 

На парафії преподобного Сергія Радонезького годують всіх нужденних

 

17 вересня на території храму преподобного Сергія Радонезького було відновлено годування нужденних, яке було припинене з початку воєнних дій в України.

 

Детально...

 

Протоієрей Ярослав Шовкеник звершив Літургію в рідному селі на Буковині

 

18 вересня 2022 року, в Неділю 14-ту після П'ятидесятниці, благочинний Солом'янського району міста Києва та настоятель храму преподобного Сергія Радонезького протоієрей Ярослав Шовкеник очолив Божественну літургію в Свято-Покровському храму села Веренчанка на Буковині.

Детально...