Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Успіння Пресвятої Богородиці

 

28 серпня 2021 року, у день свята Успіння Пресвятої Богородиці, Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії, яку очолив клірик храму протоієрея Констянтин Вовченко.

Детально...

 

Неділя 9-та після П’ятидесятниці

 

22 серпня 2021 року, у Неділю 9-nу після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа

 

19 серпня 2021 року, у день Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії.

Детально...

 

Неділя 8-ма після П’ятидесятниці

 

15 серпня 2021 року, у Неділю 8-му після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

 

Детально...

 

Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього

 

14 серпня 2021 року, у день свята Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього та день пам’яті святих мучеників Маккавеїв, було звершено Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного храму парафії, яку очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник.

 

Детально...

 

День пам'яті великомученика і цілителя Пантелеімона

 

9 серпня 2021 року, у день пам'яті великомученика і цілителя Пантелеімона, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...