Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Неділя 10-та після П’ятидесятниці

 

21 серпня 2022 року, у Неділю 10-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Александра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

В день свята Преображення Господнього священник Солом'янського благочиння відвідав центр дитячої кардіології та кардіохірургії

 

19 серпня 2022 року, в день свята Преображення Господнього, клірик Солом'янського благочиння протоієрей Костянтин Вовченко відвідав Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України (по вул.Чорновола 28/1 та вул.Мельникова 24).

 

Детально...

 

Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа

 

19 серпня 2022 року, у день Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, святкову Божественну літургію було звершено в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного храму парафії.

Детально...

 

Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього

 

14 серпня 2022 року, у Неділю 9-ту після П’ятидесятниці, день свята Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього та день пам’яті святих мучеників Маккавеїв, було звершено Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Олександра Невського головного храму парафії, яку очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник.

Детально...

 

Протоієрей Ярослав Шовкеник очолив престольне свято храму вмч. Пантелеймона в Медмістечку

 

9 серпня 2022 року, в день пам'яті великомученика і цілителя Пантелеімона, одноіменний храм при "Центрі мікрохірургії ока" в Медмістечку відзначив престольне свято.

Детально...

 

Неділя 8-му після П’ятидесятниці

 

7 серпня 2022 року, у Неділю 8-му після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Александра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник.

 

Детально...