Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

У Неділю 7-му після П’ятидесятниці Літургію на парафії очолив митрополит Філарет

 

8 серпня 2021 року, у Неділю 7-му після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

День вшанування ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість»

 

5 серпня 2021 року, в день вшанування ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість», Божественну літургію було звершено в храмі на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» парафії преподобного Сергія Радонезького, який в цей день відзначає престольне свято.

Детально...

 

День пам'яті пророка Іллі

 

2 серпня 2021 року, у день пам’яті святого пророка Іллі, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Неділя 6-та після П’ятидесятниці

 

1 серпня 2021 року, у Неділю 6-ту після П’ятидесятниці та день пам’яті прп. Серафима Саровського, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Неділя 5-та після П’ятидесятниці

 

25 липня 2021 року, у Неділю 5-ту після П’ятидесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блговірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...

 

Для парафіян та гостей проведена екскурсія храмом

 

18 липня 2021 року, в день пам'яті преподобного Сергія Радонезького, з благословіння настоятеля храму протоієрей Ярослава Шовкеника, було проведено екскурсію для парафіян та гостей храму.

 

Детально...