Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Парафія на честь преподобного Сергія Радонезького відзначила престольне свято

 

18 липня 2021 року, в день пам'яті преподобного Сергія, ігумена Радонезького, святкове богослужіння в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невского головного храму парафії преподобного Сергія Радонезького очолив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

У день свята Різдва Іоанна Хрестителя Літургію на парафії очолив митрополит Філарет

 

7 липня 2021 року, у день свята Різдва Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Александра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

У Неділю 2-гу після П’ятидесятниці Літургію на парафії звершив митрополит Філарет

 

4 липня 2021 року, у Неділю 2-гу після П’ятидесятниці, день пам’яті всіх святих, у землі Руській просіявших, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Александра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

 

Детально...

 

У Неділю всіх святих Літургію на парафії преподобного Сергія звершив митрополит Філарет

 

27 червня 2021 року, у Неділю всіх святих, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Александра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Настоятель храму привітав Предстоятеля УПЦ з Днем Тезоімениства

 

Сьогодні Українська Православна Церква відзначає день тезоіменитства свого Предстоятеля та 50 років чернечого життя Блаженнішого владики.

 

Детально...

 

День Святої Трійці. П'ятидесятниця

 

20 червня 2021 року, в день Святої Трійці, П'ятдесятниці, Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв. кн. Александра Невського головного соборного храму парафії очолив благочинний Солом'янського району та настоятель храму протоієрея Ярослав Шовкеник у співслужінні духовенства храму.

Детально...