Солом'янське благочиння

Наша газета

Відеокалендар

Друзі сайту

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

http://spm.org.ua/

Новини

Троїцька батьківська поминальна субота

 

19 червня 2021 року, у Троїцьку батьківську поминальну суботу, в нижньому храмі на честь благовірного князя Александра Невського головного соборного храму парафії була звершена заупокійна Божественна літургія.

 

Детально...

 

У Неділю про сліпого Літургію на парафії преподобного Сергія звершив митрополит Філарет

 

6 червня 2021 року, у Неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, Божественну літургію в нижньому храмі на честь благовірного князя Александра Невського головного соборного храму парафії звершив митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Детально...

 

Неділя 4-та після Пасхи, про розслабленого

 

23 травня 2021 року, у Неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії.

Детально...

 

Богослужіння в день перенесення мощей святителя та чудотворця Миколая

 

22 травня 2021 року, в день перенесення мощей святителя та чудотворця Миколая, в храмі на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість" була звершена Божественна літургія.

Детально...

 

Неділя 3-я після Пасхи, святих жон-мироносиць

 

16 травня 2021 року, у Неділю 3-тю після Пасхи, святих жон-мироносиць, на парафії преподобного Сергія Радонезького було звершено дві Божественні літургії. Після закінчення Літургії в храмі виступили учні недільної школи парафії з пасхальною сценкою.

Детально...

 

Радоница. Поминання спочилих

 

 

11 травня 2021 року, у вівторок другої седмиці після Пасхи - Радоницю, в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського головного соборного храму парафії була звершена Божественна літургія, яку очолив протоієрей Костянтин Вовченко.

Детально...